Echipa

Echipa Noastră

Faceți cunoștință cu echipa noastră

Team-Member-Male
Alexei Barbaneagra Președinte
Email: alexei.barbaneagra@cda.md
+373 69167014
OLeg Palii
Oleg Palii Directorul executiv
Email: oleg.palii@cda.md
Tel: +373 69137160
Svetlana Jioara
Svetlana Jioara Director de programe
Email: svetlana.jioara@cda.md
Tel: +373 22240899
OLga Vacarciuc_
Olga Vacarciuc Coordonator de proiecte
Email: olga.vacarciuc@cda.md
Tel: +373 60974490
Tatiana_Chebac
Tatiana Chebac Avocată
Ofițer de Protecție și Monitorizare
Email: tatiana.chebac@cda.md
Tel: +373 79586779
Tel: +373 60722683
Ludmila Cara Palii_
Ludmila Cara-Palii Avocată
Ofițer consiliere juridica
Email: ludmila.cara-palii@cda.md
Tel: +373 69633003
Ion Bambuleac (002)
Ion Bambuleac Ofițer de protecție pe procedura de azil
Email: ion.bambuleac@cda.md
Tel: +373 68828180
Diana Panov_
Diana Panov Avocată
Ofițer de Protecție și Monitorizare
Email: diana.panov@cda.md
Tel: +373 60574848
N.Visanu
Natalia Visanu Ofițer de comunicare
Email: natalia.visanu@cda.md
Tel: +373 78126933
Screlea Natalia
Natalia Screlea Asistent de proiect
Email: natalia.screlea@cda.md
Tel: +373 68679951
Victoria_Tepordei
Victoria Țepordei Asistent de proiect
Email: victoria.tepordei@cda.md
Tel: +373 60190572